Hades Gone Wild

Zarezerwuj piwo Hades Gone Wild

Ponad 9 miesięcy naszej pracy, gorączkowego oczekiwania i przygotowywania dystrybucji dobiegło końca. Hades Gone Wild, nasz spontanicznie dofermentowany stout imperialny leżakowany w beczce po czerwonym winie wychodzi na światło dzienne (prawdopodobnie jest pierwszym Wild Imperial Stoutem na świecie). Ponieważ wyjątkowe piwo zasługuje na wyjątkową oprawę, zdecydowaliśmy się rozlać je do szampańskich butelek „demi” o pojemności 375 ml, zamknąć korkiem i kapslem oraz okleić potrójnym zestawem etykiet. Wszystko dzięki współpracy z poznańskim browarem Szałpiw.

Do sprzedaży trafi zaledwie 550 butelek piwa, dlatego postanowiliśmy zrobić coś, czego nie robił jeszcze żaden browar w Polsce. Na potrzeby tego jedynego piwa, zdecydowaliśmy się ułatwić zakup Hadesa najbardziej zaawansowanym piwoszom i umożliwić częściową rezerwację butelek. W tym celu 120 butelek roześlemy do hurtowni z adnotacją na temat sklepów, które mają prawo je odebrać.  Wybór sklepów był bardzo trudny, ale musieliśmy ograniczyć się do 10 miejsc. Każdy z tych sklepów otrzyma 12 butelek (2 kartoniki) dzikiego Hadesa. Pozostałe butelki trafią do normalnej sprzedaży hurtowej, tak, aby każdy zainteresowany sklep czy lokal miał szansę chociaż na jeden kartonik (za co mocno trzymamy kciuki). Sklepy, które dostaną butelki z puli rezerwacyjnej, otrzymają od nas listę osób, które będą miały prawo do zakupu zarezerwowanej butelki. Korzyść dla piwosza rezerwującego butelkę nie kończy się jednak na swoistej „gwarancji możliwości zakupu”. Do każdej ze 120 butelek przeznaczonych do rezerwacji dokładamy podkładkę pod piwo. Podobne zestawy będą mogli nabyć odwiedzający nasze stoisko na Warszawskim Festiwalu Piwa (10-12.10.2014), tu będzie można zarezerwować jedną z 32 butelek. Dodatkowo w czasie festiwalu zlicytujemy kilka pierwszych, sygnowanych i numerowanych butelek (zestaw z numerem jeden będzie zawierał także szkło Hadesa). Licytacja odbędzie się o 20.00 w piątek, 10.10.2014.

Lista miejsc, w których można odebrać „jeszcze-bardziej-limitowany” zestaw „1 butelka Hades Gone Wild + 1  podkładka Hades”:

W uproszczeniu system dla Was, klientów, wygląda następująco:

 1. Rezerwujecie butelkę poprzez formularz poniżej, podając maila kontaktowego do potwierdzenia rezerwacji. Jedna osoba może zarezerwować tylko jedną butelkę.
 2. Wybieracie sklep, w którym chcecie odebrać piwo.
 3. Czekacie na potwierdzenie rezerwacji.
 4. Kiedy dostawa dotrze do sklepu, kupujecie zestaw piwo+podkładka w cenie samego piwa.

Pamiętajcie, w każdym sklepie jest tylko 12 butelek objętych rezerwacją, decyduje kolejność zgłoszeń! 

Formularz rezerwacyjny jest już nieczynny, szybko poszło 😉

Mamy nadzieję, że jak najwięcej z Was podzieli się opinią o piwie Hades Gone Wild na łamach ratebeer, untappd lub chociażby na Wykopie, koniecznie wołając @BrowarOlimp.

P.S. System rezerwacji jest nieco manualny. Zaraz zacznę odpisywać w kolejności zgłoszeń aż do wyczerpania nakladu 😉

Advertisements

12 thoughts on “Zarezerwuj piwo Hades Gone Wild

  • Marcin Ostajewski

   Spokojnie, właśnie je ogarniam ręcznie. Każdy dostanie odpowiedź, mam nadzieję że jeszcze dziś. W końcu sklepy muszą dostać swoje listy.

 1. Pingback: 10 polskich piw które będę chciał spróbować na Warszawskim Festiwalu Piwa | Tupot białych mew

  • Marcin Ostajewski

   Jeśli to piwo z rezerwacją, musisz respektować punkt odbioru, który wybrałeś. Jeśli rezerwacji nie było, na Festiwalu będzie ok 30 „wolnych” sztuk, radzimy przybycie wcześnie w piątek. Nie możemy dla nikogo odkładać „pod ladą” 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s