Tym razem nie będzie tak łatwo…

101010

Powyżej „profesjonalny” fotomontaż w wykonaniu Marcina (kliknij aby zobaczyć oryginał).

Jakiś czas temu rozpoczęliśmy serię zagadek (pod tagiem #spisekolimpu) związaną z naszym nowym piwem. Dzięki Waszej aktywności na Facebooku wiadomo już że będzie nim Hades, Russian Imperial Stout warzony z kruszonymi ziarnami kakaowca i papryczkami chilli (w postaci owoców odmian Chipotle, Mulato, Habanero, Bird’s Eye,  Pasilla de Oaxaca i Aji Amarillo). Dla przypomnienia, poprzednia informacja, rozkodowana przez Tomasza Kwiatkowskiego, brzmiała:

Hades, Russian Imperial Stout z kruszonymi ziarnami kakaowca i papryczkami chilli. Chmiele: Zeus, Ahtanum, Mosaic, Fuggles i szczypta Iungi.

Hades zaczął już leżakowanie, podejrzewamy że opuści browar w okolicach marca. Wracając do zagadki, tym razem nie będzie (mamy nadzieję) tak łatwo. Ten wpis to początek zabawy, która wymaga od uczestników zdolności niemalże na poziomie słynnej już serii łamigłówek sygnowanych przez grupę Cicada 3301. Na pierwszą osobę, która w komentarzu do linku do tego wpisu na Facebooku wstawi obrazek będący rozwiązaniem tego etapu (poznacie go po dodatkowej porcji informacji o Hadesie) czeka oczywiście nagroda. Tym razem będzie to przedmiot użytkowy, w którego posiadanie nie wejdzie w przewidywalnej przyszłości nikt poza ekipą Olimpu i zwycięzcą (zdjęcie nagrody pojawi się w sieci tuż po Nowym Roku). Podpowiemy jeszcze, że wszystkie elementy potrzebne do pójścia dalej łączy liczba 10.

hint: nazwy bogów nie zawsze piszemy z wielkiej litery

Advertisements

3 thoughts on “Tym razem nie będzie tak łatwo…

  1. Pingback: #spisekolimpu: rozwiązanie zagadki numer dwa | Browar Olimp

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s