Relacja z premiery „Prometeusza” w Krajinie Piva

Po ponad tygodniu od wychylenia ostatniego premierowego kufla w Krajinie Piva i 20 innych lokalach w Polsce chciałoby się powiedzieć „WRESZCIE!”. Nie zamierzam ukrywać że nie miałem ostatnio zbyt wiele czasu, a założyłem sobie kontynuację filmowego dokumentowania ważniejszych wydarzeń w browarze. W końcu jednak udało się zebrać w jednym miejscu zdjęcia od Koła Gospodyń piwnych, naszych znajomych oraz nasze filmowe urywki z występu Teatru Ognia Nemezis, który zafundował Prometeuszowi ogniste przyjęcie ;).

Poza wypiekami Gospodyń i ogniem na toruńskiej premierze miał miejsce także konkurs wiedzy balansujący na granicy piwowarstwa i mitologii, w którym, prócz darmowych wizyt przy barze, rozdaliśmy nasze gadżety (póki co wyprodukowane w bardzo małych ilościach, głównie z myślą o obsłudze lokali serwujących nasze piwo).

Nie rozpisując się zanadto polecam Wam poniższy klip z premiery wyprodukowany własnymi siłami ekipy z Olimpu (z pomocą mocno promowanego przeze mnie bezpłatnego systemu operacyjnego Ubuntu Linux) i dziękuję za świetny wieczór w Toruniu w imieniu swoim i Michała :).

P.S. Dwa dni przed premierą ogólnopolską odwiedziłem gdańską Degustatornię, by w ramach PiwoWAR Battle zorganizować trójmiejską prapremierę Prometeusza. Więcej na ten temat w poniższym filmie oraz we wpisie Browarnika Tomka.

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s